Oluline

Stuudiumi konto loomine 03. detsember Toomas Jüris

2022/2023 õppeaastast kasutab Saarepeedi Kool/Lasteaed Stuudiumit.

Administraatoriõigustega kasutajad ja õpetajad saavad Stuudiumisse siseneda vaid ID-kaardi või Smart-IDga. Soovitame ka kõikidel teistel kasutajatel siseneda ID-kaardi või Smart-ID abil, aga kasutada saab ka kasutajanime ja salasõna.

Salasõnaga sisenemiseks tee nii:

• Klõpsa sisselogimislehel “Telli uus salasõna” nupul
  • Sisesta oma täisnimi (Mart Tamm), klõpsa “Edasi”
  • Leia oma postkastist Stuudiumi saadetud kiri, klõpsa seal oleval lingil
  • Vali endale avanenud lehel sobiv salasõna.

Need sammud saad teha, kui sul on Saarepeedi Kooli eKooli või  lasteaia Eliisi konto.  Süsteem kasutab sama e-posti, mis oli eKooli või Eliisi andmetes.

Saarepeedi Kooli õpilaste e-posti aadressiks on eesnimi.perenimi@saarepeedikool.ee. Kui parool on meelest läinud või sa ei ole veel sinna sisse loginud, siis pöördu haridustehnoloog Toomas Jürise poole.

Kui lapsevanemaid pole süsteemi veel sisse kantud, siis tegutse järgmiselt:

• Sisselogimislehel on link “Ava kasutajakonto” > “esita andmed ja taotle kontot.”
  • Avaneval lehel saavad lapsevanemad sisestada enda kontaktandmed ja lapse isikukoodi.
  • Kui lapsevanem on avalduse esitanud, ilmub see administraatorile Halda > Konto taotlused lehele. Seal saab avalduse kas vastu võtta, või kustutada.
  • Avalduse vastu võtmisel saadetakse vanemale meil juhistega sisse logimiseks ja salasõna valimiseks.

Kui teil on küsimusi, siis kirjutage toomas.juris@saarepeedikool.ee

Salasõnaga sisenemiseks tee nii:

• Klõpsa sisselogimislehel “Telli uus salasõna” nupul
  • Sisesta oma täisnimi (Mart Tamm), klõpsa “Edasi”
  • Leia oma postkastist Stuudiumi saadetud kiri, klõpsa seal oleval lingil
  • Vali endale avanenud lehel sobiv salasõna.

Kui lapsevanemaid pole süsteemi veel sisse kantud, siis tegutse järgmiselt:

Kui teil on küsimusi, siis kirjutage toomas.juris@saarepeedikool.ee

Haridustehnoloog Toomas Jüris