Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Ringijuhid Juhtkond Töötajad Lasteaed Tugispetsialistid

Ametikoht
 

Anne Sulger

Matemaatika
anne.sulger@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 14.20-15.05 6. ja 8. kl.
Teisipäeval 14.20-15.05 7. kl.
Kolmapäeval 13.25-14.10 4. ja 5. kl. ja neljapäeval 14.20-15.05 9. kl.

Anu Mikkor

8. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Rita Oja

Vene keel
rita.oja@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 14.20-15.05

Annely Piir

9. kl klassijuhataja
Inglise keel
annely.piir@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.25-15.05
Kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusfotograafia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14:10
Teisipäev 14.20-15.05

Aleksander Tamm

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
aleksander.tamm@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 07.45-08.30 ja 15.00 - 15.45

Merili Luik

Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
Tööõpetus
merili.luik@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.20-15.05
Kokkuleppel

Ene Uuland

6. kl klassijuhataja
Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 15.05-15.50

Karin Põldma

2. kl klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 12:30 - 13:15

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 13.15-15.05

Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 12.30-13.15
Kokkuleppel

Helle Eensalu

Eesti keel
Inimeseõpetus
Matemaatika
helle.eensalu@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.25-14.10