Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Ringijuhid Juhtkond Töötajad Lasteaed Tugispetsialistid

Ametikoht
 

Anne Sulger

Matemaatika
onne.aver@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anu Mikkor

8. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Rita Oja

Vene keel
rita.oja@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14:10

Annely Piir

9. kl klassijuhataja
Inglise keel
annely.piir@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 12:30 - 14:10
Teisipäev 13:25 - 15:05
Kolmapäev ja neljapäev kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusfotograafia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14:10

Aleksander Tamm

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
aleksander.tamm@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 15:10 - 15:55
Neljapäev enne tunde

Merili Luik

Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
Tööõpetus
merili.luik@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14:00 - 15:00
Kokkuleppel

Ene Uuland

6. kl klassijuhataja
Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14:20 - 15:05

Karin Põldma

2. kl klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 12:30 - 13:15

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reede 13:25 - 14:10

Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Loovusring
Õpiabi õpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14.10

Helle Eensalu

Eesti keel
Inimeseõpetus
Matemaatika
helle.eensalu@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 12:30 - 14.10