Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Ringijuhid Juhtkond Töötajad Lasteaed Tugispetsialistid

Ametikoht
 

Anne Sulger

Matemaatika
anne.sulger@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 13.35 - 14.20 4. ja 6. klass
Teisipäeval 14.25 - 15.10 8. klass
Kolmapäeval 13.35 - 14.20 5. ja 7. klass ja neljapäeval 14.25-15.10 9. kl.

Anu Mikkor

Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

9. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.25-15.10
Kokkuleppel

Annely Piir

Inglise keel
annely.piir@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

4. kl klassijuhatja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 14.25-15.10
Kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

5. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-15.10
Reede 13.35-14.20

Aleksander Tamm

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
aleksander.tamm@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 07.45-08.30
Neljapäev kokkuleppel peale 7. tundi

Merili Luik

Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
Tööõpetus
merili.luik@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.35-14.20
Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
+372 58666881
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Direktori kohusetäitja

6. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14.25-15.10
Kokkuleppel

Ene Uuland

Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14.25-15.10

Karin Põldma

3. klassi klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.35-14.20

Egle Sild

Direktor
+372 56454234
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 12.45-13.30
Teisipäev 13.35-14.20

Liivia Kriisa

2. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13.35-14.20