Meie koolist

Õpilasesindus

Saarepeedi Kooli õpilasesindusse kuuluvad iga klassi esindajad alates 5. klassist .

Me esindame igaüks  koosolekutel oma klassi, vahendame infot ja aitame kaasa koolis toimuvate sündmuste läbi viimisel. Püüame olla eeskujuks oma kaaslastele!
Õpilasesindus koguneb teisipäeviti ruumis nr 23 pärast 3. tundi. Meie kooli õpilasesinduse põhimääruse leiate siit.

Õpilasesindusse kuuluvad:

Karola Õnne

Kaisa Eismann

Christelle Kuusik

Lisandra Vene

Liis Roosi (Viljandi valla noortevolikogu liige)

Grete Hipeli (hoolekogu liige)

Airo-Sten Maalemeister

Marleen Uha (õpilasesinduse president, Viljandi valla noortevolikogu liige, hoolekogu liige)

opilasesindus@saarepeedikool.ee

Õpilasesindusse kuuluvad:

Karola Õnne