Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaed Töötajad Tugispetsialistid Ringijuhid Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reede 13:25 - 14:10

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristlin Oja

Õppealajuhataja
+372 5583421
kristlin.oja@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

Informaatika

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14:00 - 15:00
Kokkuleppel

Meret Anson

Huvijuht
Sekretär
meret.anson@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

Üldfüüsis ja pallimängud

Õpetajad (19)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reede 13:25 - 14:10

Karin Põldma

2. kl klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 12:30 - 13:15

Õpetajate tuba

Õpetajate tuba
+372 4390124


Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Loovusring
Õpiabi õpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14.10

Helle Eensalu

Eesti keel
Inimeseõpetus
Matemaatika
helle.eensalu@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 12:30 - 14.10

Ene Uuland

6. kl klassijuhataja
Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14:20 - 15:05

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anu Mikkor

8. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Annely Piir

9. kl klassijuhataja
Inglise keel
annely.piir@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 12:30 - 14:10
Teisipäev 13:25 - 15:05
Kolmapäev ja neljapäev kokkuleppel

Anne Sulger

Matemaatika
onne.aver@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Roman Aver

Füüsika
Loodusõpetus
roman.aver@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 08.00

Rita Oja

Vene keel
rita.oja@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14:10

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14:00 - 15:00
Kokkuleppel

Aleksander Tamm

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
aleksander.tamm@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 15:10 - 15:55
Neljapäev enne tunde

Tarvo Prinzmann

Tehnoloogiaõpetus
tarvo@heimtali.vil.ee


Merili Luik

Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
Tööõpetus
merili.luik@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusfotograafia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14:10

Astrid Kärt

Pikapäevarühma õpetaja
astrid.kart@viljandivald.ee


Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Lasteaed (10)

Saarepeedi lasteaed

Mesilased ja Sipelgad
+372 4359160


Maarika Kiisler

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja
maarika.kiisler@viljandivald.ee


Eva-Loona Mahl

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja
evaloona.mahl@viljandivald.ee


Kristiina Puusild

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja abi
kristiina.puusild@viljandivald.ee


Piret Ahosepp

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja
piret.ahosepp@viljandivald.ee


Margit Pent

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja assistent
margit.pent@viljandivald.ee


Elina Protsin

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja abi
elina.protsin@viljandivald.ee


Ene Uuland

6. kl klassijuhataja
Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 14:20 - 15:05

Mirjam Võsu

Lasteaia liikumisõpetaja
mirjam.vosu@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kersti Puusild

Eripedagoog
kersti.puusild@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Töötajad (10)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reede 13:25 - 14:10

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kersti Puusild

Eripedagoog
kersti.puusild@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14:00 - 15:00
Kokkuleppel

Alli Hansen

Kokk
alli.hansen@viljandivald.ee


Age Soo

Perenaine
age.soo@viljandivald.ee


Gunnar Jõgi

Remondi- ja hooldustööline
gunnar.jogi@viljandivald.ee


Merle Vaher

Tervishoiutöötaja
koolihoid@gmail.com


Meret Anson

Huvijuht
Sekretär
meret.anson@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

Üldfüüsis ja pallimängud

Tugispetsialistid (5)

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kersti Puusild

Eripedagoog
kersti.puusild@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Loovusring
Õpiabi õpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14.10

Karin Põldma

2. kl klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 12:30 - 13:15

Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Ringijuhid (7)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reede 13:25 - 14:10

Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Loovusring
Õpiabi õpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14.10

Anu Mikkor

8. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusfotograafia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14:10

Eveli Peterson

Keraamika
Spordiring
eveli.peterson@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Meret Anson

Huvijuht
Sekretär
meret.anson@viljandivald.ee

Lisainformatsioon: 

Üldfüüsis ja pallimängud

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.