Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaed Töötajad Tugispetsialistid Ringijuhid Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 13.15-15.05

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 13.25-14.10

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.20-15.05
Kokkuleppel

Meret Anson

Huvijuht
Sekretär
meret.anson@saarepeedikool.ee

Õpetajad (20)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 13.15-15.05

Karin Põldma

2. kl klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 12:30 - 13:15

Õpetajate tuba

Õpetajate tuba
+372 4390124


Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 12.30-13.15
Kokkuleppel

Helle Eensalu

Eesti keel
Inimeseõpetus
Matemaatika
helle.eensalu@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.25-14.10

Ene Uuland

6. kl klassijuhataja
Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 15.05-15.50

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 13.25-14.10

Anu Mikkor

8. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Annely Piir

9. kl klassijuhataja
Inglise keel
annely.piir@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.25-15.05
Kokkuleppel

Anne Sulger

Matemaatika
anne.sulger@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 14.20-15.05 6. ja 8. kl.
Teisipäeval 14.20-15.05 7. kl.
Kolmapäeval 13.25-14.10 4. ja 5. kl. ja neljapäeval 14.20-15.05 9. kl.

Roman Aver

Füüsika
Loodusõpetus
roman.aver@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 08.00-08.30 ja 14.20-15.05

Rita Oja

Vene keel
rita.oja@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 14.20-15.05

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.20-15.05
Kokkuleppel

Aleksander Tamm

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
aleksander.tamm@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 07.45-08.30 ja 15.00 - 15.45

Tarvo Prinzmann

Tehnoloogiaõpetus
tarvo@heimtali.vil.ee


Merili Luik

Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
Tööõpetus
merili.luik@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Sigrid Randjärv

Bioloogia
Loodusfotograafia
Loodusõpetus
sigrid.randjarv@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13:25 - 14:10
Teisipäev 14.20-15.05

Astrid Kärt

Pikapäevarühma õpetaja
astrid.kart@saarepeedikool.ee


Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mirjam Võsu

Kehaline kasvatus
Lasteaia liikumisõpetaja
mirjam.vosu@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Lasteaed (10)

Saarepeedi lasteaed

Mesilased ja Sipelgad
+372 4359160


Maarika Kiisler

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja
maarika.kiisler@saarepeedikool.ee


Eva-Loona Mahl

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja
evaloona.mahl@saarepeedikool.ee


Kristiina Puusild

Sipelgate rühma lasteaiaõpetaja abi
kristiina.puusild@saarepeedikool.ee


Piret Ahosepp

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja
piret.ahosepp@saarepeedikool.ee


Margit Pent

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja assistent
margit.pent@saarepeedikool.ee


Elina Protsin

Mesilaste rühma lasteaiaõpetaja abi
elina.protsin@saarepeedikool.ee


Ene Uuland

6. kl klassijuhataja
Lasteaia ja kooli muusikaõpetus
Mudilaskoor
ene.uuland@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 15.05-15.50

Mirjam Võsu

Kehaline kasvatus
Lasteaia liikumisõpetaja
mirjam.vosu@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kersti Puusild

Eripedagoog
kersti.puusild@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Töötajad (9)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 13.15-15.05

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 13.25-14.10

Kersti Puusild

Eripedagoog
kersti.puusild@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Toomas Jüris

Haridustehnoloog
Kehaline kasvatus
toomas.juris@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

5. kl klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.20-15.05
Kokkuleppel


Age Soo

Perenaine
age.soo@saarepeedikool.ee


Gunnar Jõgi

Remondi- ja hooldustööline
gunnar.jogi@saarepeedikool.ee


Meret Anson

Huvijuht
Sekretär
meret.anson@saarepeedikool.ee

Tugispetsialistid (5)

Anne Nõgel

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 4390156
anne.nogel@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

7. kl klassijuhataja

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 13.25-14.10

Kersti Puusild

Eripedagoog
kersti.puusild@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 12.30-13.15
Kokkuleppel

Karin Põldma

2. kl klassiõpetaja
Inimeseõpetus
karin.poldma@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 12:30 - 13:15

Anu Juhkamsoo

Abiõpetaja
anu.juhkamsoo@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Ringijuhid (5)

Egle Sild

Direktor
+372 5377 7851
egle.sild@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 13.15-15.05

Liivia Kriisa

1. kl klassiõpetaja
Rütmika
liivia.kriisa@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi õpetaja

Loovusring

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 12.30-13.15
Kokkuleppel

Anu Mikkor

8. kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Rahvatants
anu.mikkor@saarepeedikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14:20 - 15:05
Kokkuleppel

Terje Altmets

Majandusjuht
+372 5297 354
terje.altmets@saarepeedikool.ee

Lisainformatsioon: 

Kokandus ja toidukultuur

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eveli Peterson

Keraamika
Spordiring
eveli.peterson@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Saarepeedi Kool

Üldinfo
Kaart
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
nt. Mari Maasikas
E-post *
nt. nimi@kool.ee
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.