Meie koolist

Kiidame ja täname


*Saarepeedi Kool avaldab kiitust Airo-Sten Maalmeistrile, kes saavutas tuhandete osavõtjatega Integratsiooni Sihtasutuse üle-Eestilises kodanikupäeva viktoriinis koha esikümnes.

*Saarepeedi Kooli õpilased jätkavad heade tulemustega erinevates valdkondades: 7.oktoobril toimus online viktoriin Creatlon majandusest ja ettevõtlusest. 1343-st õpilasest sai Airo-Sten Maalmeister (9.kl) I koha,  
Hugo Soo (9.kl) ning Keiro-Kristjan Oja (9.kl) olid esiseitsmes (II-VII koht).

*Oleme uhked - Eesti meistrivõistlustel judos alla 60 kg B-klassi arvestuses sai meie Rainer Õnne (8.klass) pronksmedali!

*Oleme uhked - Viljandimaa murdmajooksul tuli meie Kristiina Jakk oma vanuses esimeseks  ja täna H.Pärnakivi jooksul teiseks 6.-9. klasside tüdrukute arvestuses!

*Saarepeedi Kooli 8. klassi õpilane Marleen Uha tegi Eesti rahaolümpiaadil suurepärase tulemuse, saavutades põhikoolide arvestuses II koha. Palju õnne koolipere poolt!

Olümpiaad koosnes kolmest osast: ennustusvõistlusest, viktoriinist ja erinevatest varade (aktsiate) ostu- ja müügitehingutest. Olümpiaadist võttis osa 117 õpilast üle Eesti, meie koolist lisaks Marleenile veel Airo-Sten Maalmeister ja Kristiina Jakk

*Saarepeedi Kooli direktor avaldab käskkirjaga nr. 3-3/18 kiitust väga hea õppeedukuse ja käitumise eest II trimestril järgmistele õpilastele: 1. klass - Täheke TsimmerPauliine Hipeli, Emili Kramm, Kert Metsaots, Triinu Nuut; 2. klass - Kaisa Veikar, Grete-Liis Pent, Luuna-Lee Putnik, Mirell Toomsalu; 3. klass - Kristjan Villem, Eliise Truuts; 4. klass - Karola Õnne; 6. klass - Sven Villem; 8. klass - Hugo Soo.

*Täname Diskihullude klubi ja Erle Kallakast koolile annetatud ketaste eest.

*Saarepeedi Kooli direktor avaldab käskkirjaga nr. 3-3/18 kiitust kooli edukalt esindanud õpilastele.

*Kiidame füüsikaolümpiaadil kooli esindamise eest: Hugo Soo (3. koht), Airo-Sten Maalmeister (5. koht).

*Kiidame matemaatikanädala parimaid - 

1. Matemaatikaolümpiaad  (piirkondlik)

V klass - Maru Reinup; VIII klass - Hugo Soo (I koht), Marleen Uha (15.-18.); IX klass - Miina Kriisa (4.-6.), Jakob Kütt (14.-17.).

2. Aritmeetikavõistlus

V klassi parim - Maru Reinup

VI klassi parim - Lisandra Vene

7. - 9. klassi arvestuse

1. Hugo Soo, 2. Marleen Uha, 3. Miina Kriisa.

3. Sudokude lahendamine

5.-6. kl arvestuses kiireim Lisandra Vene

7.-9. kl arvestuses kiireim Marleen Uha

*Kiidame emakeeleolümpiaadil kooli esindamise eest: Miina Kriisa (8. koht), Marleen Uha, Keiro-Kristjan Oja.

*Kiidame 23. jaanuaril keemiaolümpiaadil osalenuid:  IX klass - Jakob Kütt, VIII klass - Airo-Sten Maalmeister (II koht), Hugo Soo (I koht).

*Täname õp Hellet ja 4. klassi toreda kadripäeva eest!

*Kiidame õp Karinit ja 1. klassi ning Mesilasi toreda mardipäeva eest! 

*Tänud kokale ja koka-abile abi eest külaliste võõrustamisel.

*Oleme uhked!
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu karikavõistlusel saavutas meie kool suurepärase 2. koha!
8.-9. klasside tüdrukte arvestuses 1. koht Kristiina Jakk ja 6. koht Marleen Uha. Poiste arvestuses 1. koht Geron Vidder. 6.-7. klasside poiste arvestuses 1. koht Renert Vidder.

*Saarepeedi Kool avaldab kiitust Airo-Sten Maalmeistrile, kes saavutas tuhandete osavõtjatega Integratsiooni Sihtasutuse üle-Eestilises kodanikupäeva viktoriinis koha esikümnes.

*Saarepeedi Kooli õpilased jätkavad heade tulemustega erinevates valdkondades: 7.oktoobril toimus online viktoriin Creatlon majandusest ja ettevõtlusest. 1343-st õpilasest sai Airo-Sten Maalmeister (9.kl) I koha,  
Hugo Soo (9.kl) ning Keiro-Kristjan Oja (9.kl) olid esiseitsmes (II-VII koht).

*Oleme uhked - Eesti meistrivõistlustel judos alla 60 kg B-klassi arvestuses sai meie Rainer Õnne (8.klass) pronksmedali!

*Oleme uhked - Viljandimaa murdmajooksul tuli meie Kristiina Jakk oma vanuses esimeseks  ja täna H.Pärnakivi jooksul teiseks 6.-9. klasside tüdrukute arvestuses!

*Saarepeedi Kooli 8. klassi õpilane Marleen Uha tegi Eesti rahaolümpiaadil suurepärase tulemuse, saavutades põhikoolide arvestuses II koha. Palju õnne koolipere poolt!

Olümpiaad koosnes kolmest osast: ennustusvõistlusest, viktoriinist ja erinevatest varade (aktsiate) ostu- ja müügitehingutest. Olümpiaadist võttis osa 117 õpilast üle Eesti, meie koolist lisaks Marleenile veel Airo-Sten Maalmeister ja Kristiina Jakk

*Saarepeedi Kooli direktor avaldab käskkirjaga nr. 3-3/18 kiitust väga hea õppeedukuse ja käitumise eest II trimestril järgmistele õpilastele: 1. klass - Täheke TsimmerPauliine Hipeli, Emili Kramm, Kert Metsaots, Triinu Nuut; 2. klass - Kaisa Veikar, Grete-Liis Pent, Luuna-Lee Putnik, Mirell Toomsalu; 3. klass - Kristjan Villem, Eliise Truuts; 4. klass - Karola Õnne; 6. klass - Sven Villem; 8. klass - Hugo Soo.

*Täname Diskihullude klubi ja Erle Kallakast koolile annetatud ketaste eest.

*Saarepeedi Kooli direktor avaldab käskkirjaga nr. 3-3/18 kiitust kooli edukalt esindanud õpilastele.

*Kiidame füüsikaolümpiaadil kooli esindamise eest: Hugo Soo (3. koht), Airo-Sten Maalmeister (5. koht).

*Kiidame matemaatikanädala parimaid - 

1. Matemaatikaolümpiaad  (piirkondlik)

V klass - Maru Reinup; VIII klass - Hugo Soo (I koht), Marleen Uha (15.-18.); IX klass - Miina Kriisa (4.-6.), Jakob Kütt (14.-17.).

2. Aritmeetikavõistlus

V klassi parim - Maru Reinup

VI klassi parim - Lisandra Vene

7. - 9. klassi arvestuse

1. Hugo Soo, 2. Marleen Uha, 3. Miina Kriisa.

3. Sudokude lahendamine

5.-6. kl arvestuses kiireim Lisandra Vene

7.-9. kl arvestuses kiireim Marleen Uha

*Kiidame emakeeleolümpiaadil kooli esindamise eest: Miina Kriisa (8. koht), Marleen Uha, Keiro-Kristjan Oja.

*Kiidame 23. jaanuaril keemiaolümpiaadil osalenuid:  IX klass - Jakob Kütt, VIII klass - Airo-Sten Maalmeister (II koht), Hugo Soo (I koht).

*Täname õp Hellet ja 4. klassi toreda kadripäeva eest!

*Kiidame õp Karinit ja 1. klassi ning Mesilasi toreda mardipäeva eest! 

*Tänud kokale ja koka-abile abi eest külaliste võõrustamisel.

*Oleme uhked!
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu karikavõistlusel saavutas meie kool suurepärase 2. koha!
8.-9. klasside tüdrukte arvestuses 1. koht Kristiina Jakk ja 6. koht Marleen Uha. Poiste arvestuses 1. koht Geron Vidder. 6.-7. klasside poiste arvestuses 1. koht Renert Vidder.