Meie koolist

Kiidame ja täname


*Täname Diskihullude klubi ja Erle Kallakast koolile annetatud ketaste eest.

*Kiidame füüsikaolümpiaadil kooli esindamise eest: Hugo Soo (3. koht), Airo-Sten Maalmeister (5. koht).

*Kiidame matemaatikanädala parimaid - 

1. Matemaatikaolümpiaad  (piirkondlik)

V klass - Maru Reinup; VIII klass - Hugo Soo (I koht), Marleen Uha (15.-18.); IX klass - Miina Kriisa (4.-6.), Jakob Kütt (14.-17.).

2. Aritmeetikavõistlus

V klassi parim - Maru Reinup

VI klassi parim - Lisandra Vene

7. - 9. klassi arvestuse

1. Hugo Soo, 2. Marleen Uha, 3. Miina Kriisa.

3. Sudokude lahendamine

5.-6. kl arvestuses kiireim Lisandra Vene

7.-9. kl arvestuses kiireim Marleen Uha

*Kiidame emakeeleolümpiaadil kooli esindamise eest: Miina Kriisa (8. koht), Marleen Uha, Keiro-Kristjan Oja.

*Kiidame 23. jaanuaril keemiaolümpiaadil osalenuid:  IX klass - Jakob Kütt, VIII klass - Airo-Sten Maalmeister (II koht), Hugo Soo (I koht).

*Täname õp Hellet ja 4. klassi toreda kadripäeva eest!

*Kiidame õp Karinit ja 1. klassi ning Mesilasi toreda mardipäeva eest! 

*Tänud kokale ja koka-abile abi eest külaliste võõrustamisel.

*Oleme uhked!
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu karikavõistlusel saavutas meie kool suurepärase 2. koha!
8.-9. klasside tüdrukte arvestuses 1. koht Kristiina Jakk ja 6. koht Marleen Uha. Poiste arvestuses 1. koht Geron Vidder. 6.-7. klasside poiste arvestuses 1. koht Renert Vidder.

*Täname Diskihullude klubi ja Erle Kallakast koolile annetatud ketaste eest.

*Kiidame füüsikaolümpiaadil kooli esindamise eest: Hugo Soo (3. koht), Airo-Sten Maalmeister (5. koht).

*Kiidame matemaatikanädala parimaid - 

1. Matemaatikaolümpiaad  (piirkondlik)

V klass - Maru Reinup; VIII klass - Hugo Soo (I koht), Marleen Uha (15.-18.); IX klass - Miina Kriisa (4.-6.), Jakob Kütt (14.-17.).

2. Aritmeetikavõistlus

V klassi parim - Maru Reinup

VI klassi parim - Lisandra Vene

7. - 9. klassi arvestuse

1. Hugo Soo, 2. Marleen Uha, 3. Miina Kriisa.

3. Sudokude lahendamine

5.-6. kl arvestuses kiireim Lisandra Vene

7.-9. kl arvestuses kiireim Marleen Uha

*Kiidame emakeeleolümpiaadil kooli esindamise eest: Miina Kriisa (8. koht), Marleen Uha, Keiro-Kristjan Oja.

*Kiidame 23. jaanuaril keemiaolümpiaadil osalenuid:  IX klass - Jakob Kütt, VIII klass - Airo-Sten Maalmeister (II koht), Hugo Soo (I koht).

*Täname õp Hellet ja 4. klassi toreda kadripäeva eest!

*Kiidame õp Karinit ja 1. klassi ning Mesilasi toreda mardipäeva eest! 

*Tänud kokale ja koka-abile abi eest külaliste võõrustamisel.

*Oleme uhked!
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu karikavõistlusel saavutas meie kool suurepärase 2. koha!
8.-9. klasside tüdrukte arvestuses 1. koht Kristiina Jakk ja 6. koht Marleen Uha. Poiste arvestuses 1. koht Geron Vidder. 6.-7. klasside poiste arvestuses 1. koht Renert Vidder.