Kalender

Möödunud sündmused
1. trimester(23)

• Murdmajooksu võistlus tundides
  • Sporditeemaline viktoriin läbi nädala koos peredega
  • Sportlikud pikad vahetunnid - discgolfi täpsusvisked
  • 23.09 Kahe mäe jooks

Kahe mäe jooks peale neljandat tundi. Start 13.00 ​Varesemägedelt

Sulge

04.11  6.-9. klass õppekäigul Kablis.

05november
Isadepäev

05.11.20 toimub Saarepeedi Kooli, lasteaia ja rahvamaja ühine isadepäeva tähistamine. Külla tuleb ansambel PÕHJA-TALLINN.

Getter Kahro

2. trimester(8)

20.01 pärast 4. tundi sõidab 3. kl Viljandisse vaatama filmi „Jõulud džunglis“.

Sulge

Hoolekogu koosolek kell 17:00.

Sulge

22.01 lasteaia talvine matk ja piknik Naanu linnamäel.

Sulge

08.-12.02 stiilinädal nii koolis kui ka lasteaias. Teemaks värvid.

09.02 sõbraliku poisi, tüdruku ja õpetaja valimine. Hääletuskast liigub tundide ajal klassist klassi.

Sulge

16.02 vastlapäeva tähistamine nii koolis kui ka lasteaias. 3. tunni ajal oodatakse õue 1.-5. kl, 4. tunni ajal 6.-9. kl.

3. trimester(17)

Ootame Saarepeedi kooli ja lasteaia lapsi emmede ja issidega EMADEPÄEVALE 13. mai kell 16.30 Saarepeedi rahvamaja ees.

Emadele lilleampli tegemise koolitus Järve talu aiandilt. Soovi korral võta kaasa oma lillenõu ja sularaha. Isadele ja lastele toimub koolituse ajal maastikumäng.

Orienteeruvalt kell 18.00 algab meie laululaste ja Alen Veziko kontsert!

NB! Kõik tegevused toimuvad õues. Tule tervena!

Huvijuht Meret Anson

Sulge

25.05 algusega kell 13.25 toimub kooli ees muruplatsil traditsiooniline 9. kl ja õpetajate meeskondade vaheline sportlik mõõduvõtt enne eksamiperioodi.

Sellele järgneb piknik kooli töötajatele piknikuplatsil kooli kõrval

27.05 toimub lasteaia lõpupidu kell 16.30

Sulge

Saarepeedi Kool võtab osa Liikuma Kutsuva Kooli üleskutsest korraldada õuesõppepäev "Õue õppima!".  “Õue õppima” päeva eesmärk on suunata õppetöö klassiruumist koolihoovi, kooli lähedal asuvasse loodusesse. Õpilastel on võimalus veeta enam aega õues – seda eriti ajal, kui suur osa kooliaastast on toimunud veebis.

Saarepeedi Kooli õuesõppepäev 1.-8.klassile toimub reedel 28.mail. Samal päeval on 9.klassi esimene lõpueksam (eesti keel). Sellest tulenevalt võib tulla mõnele klassile tunniplaanis muudatusi.

Palun õpilastel riietuda ilmale vastavalt. Tunnisisudest annavad ülevaate klassi- ja aineõpetajad.

28.05 kell 10.00 9. kl eesti keele eksam kooli saalis

Sulge

31.05 kell 8.30-11.00 on 4. kl õppekäigul Olustvere mõisaparki.

Sulge

31.05 kell 11.00 - 11.45 on 7. ja 8. klass Eesti Rahvusraamatukogu veebitunnis „Libastudes libauudistel“.

Sulge

Eeskujuliikumine Valge Õhupall kutsub kõiki inimesi üles lastekaitsepäeval, 1. juunil kell 11:11 võtma oma igapäevatoimetustest hetke, et teha lapsele pai.

Pai saab teha ka virtuaalselt – avades südame, mille sisse on kirjutatud pai saajad või #lapselepai, ning jagades sellest sotsiaalmeedias pilti või videot. Võttes aktsioonist osa, anname avalikult teada, et laste märkamine ja lastest hoolimine on meie jaoks oluline.

Sulge

04.06 kell 8.30 sõidavad 3.-5. kl PRIA projekti raames Ülenurme Eesti Põllumajandusmuuseumi

Sulge

07.06 kell 14.15 toimub õppenõukogu.

Sulge

08.06 on 2. kl koos õp. Eglega õppekäigul Võrtsijärve ääres.

Sulge

09.06 kell 10.00 toimub 9. kl valikeksam Saarepeedi Koolis. Inglise keele eksam toimub Heimtali koolis.

Sulge

10.06 kell 8.30 sõidab 3. kl õp. Liiviaga rattaga õppematkale.