Rõõmsad uudised! 23. august Toomas Jüris

Saarepeedi Kool on saanud rahastuse ProgeTiigri seadmete taotlusvoorust.

Lasteaial ja I kooliastmel on edaspidi võimalus tutvuda lähemalt erinevate robootikavahenditega. Ja oi, neid vahendeid on palju!

Pildil rühmaõpetaja Maarika Kiisler, kes projekti kirjutas: "Tänud Reet Järvekülale Tarvastu lasteaiast, kes motiveeris kirjutama projekti, oli abiks nõu ja jõuga. Tänud Toomas Jürisele "käe pulsil" hoidmise eest ja Egle Sillale moraalse toe ja projekti kirjutamise abi eest."

Projekti rahastab Haridus- ja Noorteamet.

Saarepeedi Kool on saanud rahastuse ProgeTiigri seadmete taotlusvoorust.

Projekti rahastab Haridus- ja Noorteamet.