Sportlik 2022 Saarepeedi Koolis 19. jaanuar Toomas Jüris

Saarepeedi Kooli õpilasesindus kutsub osalema - "Sportlik 2022 Saarepeedi Koolis "

Jaanuar - suustamine
Õues on kaunis talveilm. Sel aastal on ilmataat meid õnnistanud koheva lumevaibaga. Üle Eesti on igale poole sisse aetud suusarajad. Sestap kutsume õpilasesindusega teid liikuma ja koguma jaanuari kuus võimalikult palju suusakilomeetreid. Arvesse läheb iga suusatatud kilomeeter - kas siis perega, kehalise kasvatuse tunnis, trennis või niisama ilma nautides. Kõige suurema kilometraažiga õpilasi premeerib õpilasesindus hea ja paremaga :))
Nautige ilma, liikuge ja olge mõnusad!

Teie õpilasesindus

Oma kilomeetrid pane siia.

Jaanuar - suustamine
Nautige ilma, liikuge ja olge mõnusad!

Teie õpilasesindus

Oma kilomeetrid pane siia.